Strefa Energetyczna

Od 2019 roku

Poznaj historię, misję i wartości naszej firmy. Dowiedz się, dlaczego Strefa Energetyczna to partner, na którego możesz polegać.

Historia firmy

Początki historii Firmy Strefa Energetyczna sięgają 2017 r. W tym czasie doświadczony Manager w branży energii czynnej założyć swoją spółkę, w której są proponowane rozwiązania energetyczne dla klienta z segmentu B2B. Celem założenia spółki było doradzania klientowi najbardziej bezpiecznych oraz przyszłościowych rozwiązań. Właściciele postawili na jedną z największych firm energetycznych w kraju jaką jest Energa. Po krótkim czasie i licznych sukcesach w pracy z Energa firma Strefa Energetyczna stała się jednym z największych partnerów Energa. W 2023 r. zarząd firmy postawili na rozwój sieci sprzedaży w branży energii odnawialnej dla spółki Energa Obrót Grupa Orlen. Bycie największym partnerem w sprzedaży energii odnawialnej Również do Strefy Energetycznej dołączyło dwóch Managerów z ponad 10 letnim doświadczeniem, którzy budowali największe spółki w branży energii odnawialnej.

Nie samą sprzedaża człowiek żyje

Oprócz sprzedaży firma dba również o obecnych klientów, korzystających z naszych usług i produktów, pomagając im rozwiązywać bieżące problemy i pytania związane z trwającą umową. Pracownicy Strefy Energetycznej informują klientów biznesowych o kończących się umowach aby przedsiębiorcy mogli zajmować się rozwijaniem swoich firm a nie tracić czas na pamiętanie o rzeczach dla nich ważnych ale jednak mniej istotnych. W branży energii odnawialnej zależy nam na edukowaniu klientów oraz poszerzaniu ich świadomości dotyczącej zmian klimatu. Dzięki takim działaniom możemy przyczynić się do zmiany myślenia społeczeństwa. WłStrefa Energetyczna jako Partner Firmy Energa chce do 2025 r. stać się jedną czołowych firm w branży energii odnawialnej oraz energii czynnej. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych produktów oraz stawianiu na współprace z doświadczonymi Managerami, Mentorami oraz Doradcami tworzymy innowacyjną spółkę, której celem jest nieustanny rozwój spółki oraz naszych pracowników. Wielkość Organizacji zaczyna się od naszej głowy. Tylko dzięki zmotywowanym pracownikom, którzy uczestniczą w rozwoju firmy może stać się czołowym graczem na rynku.